This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

polerowaniemebli tapicerowanedywany

kostkaparowepokazowe

usuwanie plamrenowacja taptapicerka

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE: TAPICERKI SAMOCHODOWEJ, DYWANÓW, WYKŁADZIN, SKÓR, MEBLI TAPICEROWANYCH.

Technologia oparta jest na rozpyleniu wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty. Jednocześnie preparaty posiadają właściwości roztoczobójcze oraz zawierają składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni. Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych, dywanów, wykładzin oraz mebli tapicerskich wykonujemy na wiele sposobów, uzależniając rodzaj stosowanego sprzętu od stopnia zabrudzenia i jakości tapicerek, dywanów czy wykładzin. Takie czyszczenie daje najlepsze efekty w miejscach, szczególnie narażonych na zabrudzenie tapicerki, dywanu lub wykładziny. Specjalistyczny sprzęt pozwala na usunięcie zanieczyszczeń, które są postrzegane jako trwałe. Zajmujemy się również usuwaniem bardzo kłopotliwych gum do żucia, które jeszcze tak niedawno uważano za wręcz niemożliwe do zlikwidowania. Czyszczenie tapicerki samochodowej, dywanów, wykładzin to główne usługi wykonywane przez nasza firmę. Zadbamy również o czyszczenie kanap, narożników, foteli, krzeseł i puf, włącznie z elementami drewnianymi, jeśli występują przy danym elemencie. Przy czyszczeniu tapicerki samochodowej nie tylko jest czyszczona sama tapicerka ale wiele innych elementów, takich jak: podsufitówka, dywany, dywaniki, tapicerki drzwi, fotele tylne i przednie, wszystkie elementy plastikowe, pasy bezpieczeństwa, koło zapasowe, klucze, komora koła zapasowego, szyby od wewnątrz i uszczelki wewnętrzne, progi. Deska i elementy plastikowe są czyszczone do uzyskania pierwotnego stanu, a następnie nałożona warstwa ochraniająca przed szybkim zabrudzeniem. Mogą być one matowe lub błyszczące. Wybór należy do klienta.